Witamy na stronie autoryzowanego dealera firmy Komandor

Autoryzowany dealer Komandor - homeKOMANDOR, jest marką specjalizującą się w produkcji oraz usługach z zakresu projektowania i montażu szaf z drzwiami suwanymi, zabudów oraz garderób.

Nasza szeroka oferta począwszy od przestronnych szaf wnękowych, poprzez pojemne zabudowy, aż po olbrzymie garderoby, umożliwi każdemu wybranie rozwiązania, dzięki któremu możliwe będzie najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. Oferowane przez naszą firmę szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów w szerokiej gamie kolorystyki.

Komandor Wrocław Legnica - aktualności

komandor news fotoKOMODY
20.02.2016

Oprócz szaf i mebli kuchennych, na wymiar tworzymy także komody, które mają zastosowanie zarówno w sypialni, jak i salonie, czy przedpokoju. Płyty, z których wykonujemy komody, występują w 90 odcieniach, a także w różnorodnych wysokościach i szerokościach. Płyty te mają szerokość 28 mm, dzięki czemu komody są wytrzymałe i mają elegancki wygląd. Szeroki wybór uchwytów, nóżek i prowadnic do szuflad umożliwia spersonalizowanie tego mebla zgodnie z indywidualnym gustem.

powrót

Postaw na meble Komandor
projekt i wykonanie NET+