Autoryzowany dealer Komandor - o firmieKOMANDOR, jest marką specjalizującą się w produkcji oraz usługach z zakresu projektowania i montażu szaf z drzwiami suwanymi, zabudów oraz garderób.

Nasza szeroka oferta począwszy od przestronnych szaf wnękowych, poprzez pojemne zabudowy, aż po olbrzymie garderoby, umożliwi każdemu wybranie rozwiązania, dzięki któremu możliwe będzie najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. Oferowane przez naszą firmę szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów w szerokiej gamie kolorystyki.

U podstaw naszej pracy leży troska o spełnienie indywidualnych życzeń naszych klientów wedle ich zamysłu, wysoka jakość produktów i usług projektowo-montażowych oraz wiara w potencjał i przyszłość polskiego rynku i produktu.

Dzięki doświadczeniu nabytemu przez ostatnie 11 lat zapewniamy państwu doskonałą i fachową obsługę na każdym etapie aranżacji państwa wnętrz, poprzez wykwalifikowany zespół projektantów, handlowców i montażystów.

Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta, ofertę konstruujemy tak, by dawać rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

Postaw na meble Komandor
projekt i wykonanie NET+